Beauty pravdy

15. září 2008 v 20:40 | Miss_H2o_Extra_Girl |  MódA°
...po zubní pastě zmizí beďar?
NE Když si dáš na svůj beďárek přes noc zubní pastu, rozhodně nic nezkazíš. Tvůj pupínek se vysuší, zmenší, ale určitě po zubní pastě úplně nezmizí. Proto na akné vždycky používej speciální kosmetické přípravky.
...maso se rozpouští v cole?
NE I když to už zkoušelo hodně lidí, je to nesmysl. Cola nedokáže rozpustit ani malý kousek masa! Jinak by takle sladká tekutina napadla i náš žaludek.
...kondom se dá naplnit 15 litry vody?
ANO Roztažitelnost kondomů je opravdu veliká a výrobci ji pravidelně zkoušejí. Některé kondomy neprasknou ani při objemu 20 litrů. Takže až uslyšíš od kluka, že kondom je malý...Víš, že to není pravda :-)
...když budeš z legrace šilhat a lekneš se tak při tom, oči už t tak zůstanou?
NE Tisíce očních lékařů se už touhle fámou zabývalo. A výsledek? Nenašli jediný případ, kdy se to stalo!
...někteří lidé váží víc, protože mají těžké kosti?
NE Někteří jedinci se na to rádi vymlouvají, ale kostra každého dospělého člověka váží maximálně 10 kg. Jenom opravdu silný a velký chlpík může mít svoje kosti zhruba o tři kila těžší.
...spolknutá žvýkačka zůstane v žaludku sedm let?
NE I když žaludek spolknutou žvýkačku nestráví, poradí si s ní i jinak a bez problémů ji vyloučí ven. Sedm let ti žvejka v žádném případě nezůstane.
...boty s podpatky jsou škodlivé pro nohy?
ANO I NE Obout si občas boty s tří až čtyšcentimetrovým podpatkem ti rozhodně neuškodí, naopak - trénuješ tím lýtkové svaly a posiluješ šlachy. Deseticentimetrové jehly bychom ale každý den nosit neměly, protože si tím můžeme přivodit dlouhotrvající bolesti zad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

BUM xD

BÁC xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama